Светски Крејн и транспорт Самит
Изберете го вашиот јазик

Crosby Straightpoint

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Вие треба да вклучите JavaScript за да ја видите.

Велика Британија: + 44 (0) 2392 484491 САД: + 1 918 834 4611

Straightpoint ќе биде изложба на Светскиот Крејн и транспортен самит 7-8 ноември 2017
Со нетрпение очекуваме да ви се сретнеме таму
Ние ќе покажеме различни наши производи

ШТО

Дводневна конференција и вечера за вмрежување

КАДЕ

Гранд Хотел Краснаполски
Амстердам,
Холандија


Самитот цврсто се етаблира како клучно место за средба за корисници и купувачи на кранови и транспортна опрема, како и производители и дистрибутери.

Настанот редовно ја привлекува публиката која ги надминува луѓето од 250, од целиот свет, вклучувајќи и многу од најголемите компании за кран и транспортни средства.

Повеќе тука

Изложба состанок

Ве молиме кажете ни го вашето име.

Невалиден влез

Невалиден влез

Невалиден влез

Ве молиме кажете ни вашата email адреса.

Невалиден влез

Невалиден влез

Невалиден влез

Откако ќе го испратите овој формулар веднаш ќе стигнете до претставник на СП, директно, кој ќе одговори на вашето барање по електронска пошта побрзо.

enzh-TWnlfrdenoes