Сцени и настани
Изберете го вашиот јазик

Crosby Straightpoint

  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Вие треба да вклучите JavaScript за да ја видите.

 Велика Британија: + 44 (0) 2392 484491    САД: +1 918 834 4611

Безжичен loadshackle во употреба со податоци за најавување софтверФаза местење

Инструмент за изведба на настани и местењеБезжичен товар

Концерти, театри, циркуси и многу други места за забава ширум светот ги користат Straightpoint оптоварувачките ќелии заедно со нашиот импресивен опсег на дисплеи и софтвер за следење на оптоварување за да гледаат и одржуваат товар или динамични сили за осветлување, сценографијата и апликациите за местење на видео-екран.
Нашата безжична технологија го поставува спектарот на оптоварување на Straightpoint во оваа индустрија, каде што повеќе честички за оптоварување и летачки точки се чести. Решенија без кабел со високобрзински компјутерски софтвер им овозможува на инстант повратни информации за фаза на местење на супервизори.

Директна точка ја прави забавната индустрија побезбедно место.

Треба цена? Контактирајте го нашиот тим

Препораки за производи: 
Безжично оптоварување | Ниска врвна врска | SW-MWLC

Ве молиме кажете ни го вашето име.

Невалиден влез

Невалиден влез

Невалиден влез

Ве молиме кажете ни вашата email адреса.

Вашата е-пошта не одговара, ве молиме внесете повторно

Невалиден влез

Невалиден влез

Откако ќе го испратите овој формулар веднаш ќе стигнете до претставник на СП, директно, кој ќе одговори на вашето барање по електронска пошта побрзо. Или ако би сакале да се јавите повторно, ве молиме да ги известите во пораката.

enzh-TWnlfrdenoes