Индустрии - знајте го товарот
Изберете го вашиот јазик

Crosby Straightpoint

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Вие треба да вклучите JavaScript за да ја видите.

Велика Британија: + 44 (0) 2392 484491 САД: + 1 918 834 4611

индустрии

апликации за апликации за мобилни ќелииТочни оптоварувачки ќелии се избраните уреди за мониторинг на оптоварување и уреди за мерење на напонот за следниве индустрии:

Треба цена? Контактирајте го нашиот тим


Вчитајте ги клетките 1t до 500t - Во парк и подготвени за брод поголеми капацитети POA

Директна точка се посветени на мониторирање на светло и тешки оптоварувања, тестирање на доказ и мерење на тензиите во кабелските линии.

Испратете ни ја вашата апликација и ќе го советуваме најдоброто решение:

Ве молиме кажете ни го вашето име.

Невалиден влез

Невалиден влез

Невалиден влез

Ве молиме кажете ни вашата email адреса.

Вашата е-пошта не одговара, ве молиме внесете повторно

Невалиден влез

Невалиден влез

Откако ќе го испратите овој формулар веднаш ќе стигнете до претставник на СП, директно, кој ќе одговори на вашето барање по електронска пошта побрзо. Или ако би сакале да се јавите повторно, ве молиме да ги известите во пораката.

enzh-TWnlfrdenoes