СПЕ префрлани Европа
Изберете го вашиот јазик

Crosby Straightpoint

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Вие треба да вклучите JavaScript за да ја видите.

Велика Британија: + 44 (0) 2392 484491 САД: + 1 918 834 4611

Straightpoint ќе биде изложба на SPE Offshore Europe 3-6 септември 2019
Со нетрпение очекуваме да ви се сретнеме таму - STAND 1K81
Ќе изложиме разни награди за награди

AECC (изложба и конференциски центар во Абердин)
Изложба авенија
Мостот на Дон
Абердин
AB23 8BL

Работно време
Вт 5 септември 2017: 0930 - 1800
Ср 6 Септември 2017: 0930-1800
Чет 7 Септември 2017: 0930 - 1800
Пет 8 Септември 2017: 0930-1400


SPE Offshore Europe е признат од оф-шор E & P професионалци како водечки во Европа E & P настан. Присуството ќе ви овозможи да бидете во тек со најзначајните технологии и да се поврзете со глобална мрежа на учесници на 56,000.

Вклучете директно со технички експерти од повеќе од 1,500 + добавувачи на изложбениот спрат, од водечки светски лидери до нови иновативни технолошки компании, за извор и споредба на ефективни решенија.

Проширете ги вашите технички знаења со исклучителен увид и најдобра практика во најголемата бесплатна конференција во индустријата. Произведени во соработка со SPE, четиридневната најсовремена содржина ќе ви овозможи да бидете информирани и конкурентни за вас и вашата компанија.

Пријавете се овде

Изложба состанок

Ве молиме кажете ни го вашето име.

Невалиден влез

Невалиден влез

Невалиден влез

Ве молиме кажете ни вашата email адреса.

Невалиден влез

Невалиден влез

Невалиден влез

Откако ќе го испратите овој формулар веднаш ќе стигнете до претставник на СП, директно, кој ќе одговори на вашето барање по електронска пошта побрзо.

enzh-TWnlfrdenoes