Сензор за оптоварување на зраците
Изберете го вашиот јазик

Crosby Straightpoint

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Вие треба да вклучите JavaScript за да ја видите.

Велика Британија: + 44 (0) 2392 484491 САД: + 1 918 834 4611

СИМЕНТАЦИЈА на ќелијата со СИМ

Треба цена? Контактирајте не

А спектар на нерѓосувачки челик 'S' зрак оптоварување клетки од 100kg до 5t.
Стремежот "S" зрак опсег на тензии / компресија оптоварување клетки се погодни за помали Сило, сад и резервоарот тежат апликации или за градење во ОЕМ проекти, машини за тестирање итн

Хардвер, тие се испорачуваат со 10m / 30ft кабел и можат да се поврзат со опсегот на Straightpoint додатоци, како што е Handheld plus.

Достапни се можностите за фитинг, вклучително и навојна лента, прачка за нозете и очните капаци.
Сензорот за оптоварување на "S" може да се користи и во тензијата или во компресијата и има навојна дупка на секој крај, што го прави многу флексибилно решение.

Ве молиме кажете ни го вашето име.

Невалиден влез

Невалиден влез

Невалиден влез

Ве молиме кажете ни вашата email адреса.

Вашата е-пошта не одговара, ве молиме внесете повторно

Невалиден влез

Невалиден влез

Откако ќе го испратите овој формулар веднаш ќе стигнете до претставник на СП, директно, кој ќе одговори на вашето барање по електронска пошта побрзо. Или ако би сакале да се јавите повторно, ве молиме да ги известите во пораката.

enzh-TWnlfrdenoes