ОТЦ 2017
Изберете го вашиот јазик

Crosby Straightpoint

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Вие треба да вклучите JavaScript за да ја видите.

Велика Британија: + 44 (0) 2392 484491 САД: + 1 918 834 4611

Директна точка ќе биде изложена, заедно со Бишоп лифтинг, кај Оф-шор технологија конференција
1-4 Мај 2017 • Парк NRG • Хјустон, Тексас, САД
Бут 109

Оф-шор технологијата конференција (OTC) е местото каде енергетски професионалци се сретнат за размена на идеи и мислења за унапредување на научни и технички знаења за префрлани ресурси и прашања поврзани со животната средина.

OTC е најголемиот настан во светот за нафтената и гасната индустрија, кој има повеќе од изложувачи на 2,300, а присутните ги претставуваат земјите на 100.

Регистрирајте се да присуствувате овде>

Тимовите Straightpoint и Bistop Lifting со нетрпение очекуваме да ви се сретнат таму. Ние ќе покажеме различни наши производи за лифтинг вклучувајќи ATEX IECEx Безжични товарни ќелии, Стегач на линија затегнувач и Собарување на софтвер

Изложба состанок

Ве молиме кажете ни го вашето име.

Невалиден влез

Невалиден влез

Невалиден влез

Ве молиме кажете ни вашата email адреса.

Невалиден влез

Невалиден влез

Невалиден влез

Откако ќе го испратите овој формулар веднаш ќе стигнете до претставник на СП, директно, кој ќе одговори на вашето барање по електронска пошта побрзо.

enzh-TWnlfrdenoes