Префрлани северни мориња
Изберете го вашиот јазик

Crosby Straightpoint

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Вие треба да вклучите JavaScript за да ја видите.

Велика Британија: + 44 (0) 2392 484491 САД: + 1 918 834 4611

додатоциStraightpoint се изложува на изложбата Offshire Northern Seas - 27-30 Август - Норвешка Hall 5 - STAND - 5623

Префрлани северни мориња 2018 (ONS 2018)

Конференцијата и изложбата 2018 (ONS 2018) на офшор северниот дел на морето е биенален настан, наизменично со Offshore Europe 2017 и Offshore Northern Seas Norway (ONS Norway). Префрлани северни мориња 2018 ќе бидат 22nd ONS од 1974. Префрлани Северна Море (ОНС) е една од клучните индустриски изложби и конференции за офшор нафтената и гасната индустрија и ќе се одржи во Ставангер од 27-30 Август 2018, на Ставангер Форум. Префрлани Северни Море (ОНС) обезбедува платформа за презентација на политичките, економските и технолошките прашања кои вклучуваат меѓународна нафтена и гасна индустрија, како и презентирање на најновите иновации во индустријата. ОНС верува дека иновацијата е од суштинско значење за развојот на нови и почисти методи на производство на енергија и како таква, ONS 2018 ќе го инкорпорира ОНС Иновативниот парк, кој ќе има посебен фокус на зголемената зависност на нафтената и гасната индустрија на најсовремената технологија. Парк за иновации, исто така, служи како позадина за престижните награди за преносливи иницијативи во Северна Море. Во последниве години, Оф-шор Северна Море (ОНС) има вградено пошироки енергетски прашања, додека одржувањето на својот фокус на нафтената индустрија. Со повеќе од изложувачи на 1200 и околу посетителите на 65,000, Offshore Северното Море 2018 не треба да се пропушти.

Изложба состанок

Ве молиме кажете ни го вашето име.

Невалиден влез

Невалиден влез

Невалиден влез

Ве молиме кажете ни вашата email адреса.

Невалиден влез

Невалиден влез

Невалиден влез

Откако ќе го испратите овој формулар веднаш ќе стигнете до претставник на СП, директно, кој ќе одговори на вашето барање по електронска пошта побрзо.

enzh-TWnlfrdenoes