Префрлани енергетски изложба и конференција
Изберете го вашиот јазик

Crosby Straightpoint

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Вие треба да вклучите JavaScript за да ја видите.

Велика Британија: + 44 (0) 2392 484491 САД: + 1 918 834 4611

offshoreenergy

Straightpoint се изложба на ОЕЕК - 22-24 октомври - Амстердам Стани 1713

Офшор енергија

Оф-шор енергетска изложба и конференција (OEEC) е водечки европски енергетски настан за енергија. Таа е уникатна во спојување на нафта и гас, префрлани ветер и морски енергетски индустрии. Со индустријата во транзиција OEEC нуди офшор енергетски професионалци идеално место за седење за да се поврзат, дискутираат и учат за иднината на енергија.

OEEC

Изложба состанок

Ве молиме кажете ни го вашето име.

Невалиден влез

Невалиден влез

Невалиден влез

Ве молиме кажете ни вашата email адреса.

Невалиден влез

Невалиден влез

Невалиден влез

Откако ќе го испратите овој формулар веднаш ќе стигнете до претставник на СП, директно, кој ќе одговори на вашето барање по електронска пошта побрзо.

enzh-TWnlfrdenoes