Префрлани Крејн и лифтинг конференција
Изберете го вашиот јазик

Crosby Straightpoint

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Вие треба да вклучите JavaScript за да ја видите.

Велика Британија: + 44 (0) 2392 484491 САД: + 1 918 834 4611

23rd Крејн и лифтинг конференцијаStraightpoint се изложува на овој настан во Абердин - 24-27 април. Стани 22

Норвешкото здружение за дигање технологија (NSLT) и Оф-шор механичка опрема за обработка на опрема комитет (OMHEC) ве покани на за 23rd Меѓународниот префрлани кранови и лифтинг конференција во Абердин, Шкотска.
Во глобална перспектива најважното место за средба за оф-шор за подигнување и обработка на материјали. Нации на 18 и вкупно делегати на 180 беа претставени на конференцијата во 2017.
Не ја пропуштајте оваа можност да се сретнете со колегите во офшор кран и дигање бизнис, да учествувате во дискусии поврзани со оф-шор крановите, кревање и ракување со материјали, и да видите изложба на нови услуги, стоки и технологија!

офшор кран и дигање тротоарен план

Изложба состанок

Ве молиме кажете ни го вашето име.

Невалиден влез

Невалиден влез

Невалиден влез

Ве молиме кажете ни вашата email адреса.

Невалиден влез

Невалиден влез

Невалиден влез

Откако ќе го испратите овој формулар веднаш ќе стигнете до претставник на СП, директно, кој ќе одговори на вашето барање по електронска пошта побрзо.

enzh-TWnlfrdenoes