Изберете го вашиот јазик

Crosby Straightpoint

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Вие треба да вклучите JavaScript за да ја видите.

Велика Британија: + 44 (0) 2392 484491 САД: + 1 918 834 4611

Запознајте ги луѓето зад СП

Нашата компанија е изградена со искуство, пријателство и вештини
Дейв ајлинг цео Дејвид Ајлин Директор за развој на глобален бизнисСкопје
Петар McGreal Финансиски директор Питер Мекгреал Консултант за транзицијаСкопје
тања gregory маркетинг Тања Григориј Маркетинг Менаџер Скопје
Фил Роч маркетинг извршен Фил Роч Маркетинг ИзвршниотСкопје
Хајли Вилис Хејли Вилис Office ManagerСкопје
teresa anslow продавачка нарачка процесор Тереза ​​Анслоу Продај Побарувања процесорСкопје
Енди Канингам софтверски инженер Енди Канингем Софтверски инженерСкопје
Маркус Макдоналд машински супервизор Маркус Мекдоналд Менаџер на машиниСкопје
ian nash Ian Nash Техничар за производи
соломон гумед Soloman Gumede Логистика
Алфи леј операции директор Алфи Ли Операции директор Скопје
wayne wille Вејн Вил Менаџер за развој на бизнисот. Организирајте состанок Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Вие треба да вклучите JavaScript за да ја видите.Скопје
Кизи cordwell внатре продажбата Кизи Кордвел внатре Продај Скопје
инженер на Мајк Нил Мајк Нил Инженер на проектотСкопје
roshan divakaren дизајн инженер Рошан Дивакарен Инженер менаџерСкопје
сега Џорџ Клер Џорџ Финансиски контролор
дел макара логистика Дејрик Пали ЛогистикаСкопје
техничар за производство на гавин Гевин Арнел Производство техничарСкопје
Исак ајлинг машина продавница чирак Исак Ајлин Машински магазин приправникСкопје
Техничар за калибрација на Ричард Хопвуд Ричард Хопвуд Техничар за калибрирањеСкопје
Дејв Милард бизнис менаџер за развој Дејвид Милард Менаџер за развој на бизнисот. Организирајте состанок Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Вие треба да вклучите JavaScript за да ја видите. Скопје
арон осак регионален развој менаџер Арон Орсак Менаџер за развој на бизнисот. Организирајте состанок Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Вие треба да вклучите JavaScript за да ја видите.Скопје
Лорен Џонсон продажба и поддршка на корисниците Лорен Џонсон Внатре продажба и поддршка на корисниците Скопје
млад техничар за калибрација Џош Јанг Техничар за калибрирање
sarath chandran производ инженер Sarath Chandran Инженер на проектотСкопје
Симон Пајн логистички претпоставен Симон Пајн Логистика МенаџерСкопје
белиот претпоставен за производство на бели производи Гери Вајт Директор на производствоСкопје
означете техничар со павилински вирус Марк Павели Техничар за вибрацииСкопје
Мајкл мелници вирус мера техничар Мајкл Милс Техничар за вибрации
"Индивидуалната одговорност и поддршката на животната средина значи дека нашиот тим секогаш ги надминува очекувањата и дека се прехранува во нашите нивоа на производи и услуги на светска класа. На Straightpoint сите ја живееме и ја дишеме нашата мисија" да ја направиме индустријата за подигнување побезбедно место "што им овозможува на нашите клиенти да ги мерат оптоварувањата безбедно и прецизно. Нашиот тим е секогаш достапен за да ви помогне во секој проект, прашања или прашања. "Извршниот директор на Давид Ајлин

Брза контакт форма

Ве молиме кажете ни го вашето име.

Невалиден влез

Ве молиме кажете ни вашата email адреса.

Невалиден влез

Невалиден влез

Невалиден влез

Невалиден влез

Откако ќе го испратите овој формулар веднаш ќе стигнете до претставник на СП, директно, кој ќе одговори на вашето барање по електронска пошта побрзо. Или ако би сакале да се јавите повторно, ве молиме да ги известите во пораката.
enzh-TWnlfrdenoes