Софтвер и системи
Изберете го вашиот јазик

Crosby Straightpoint

  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Вие треба да вклучите JavaScript за да ја видите.

 Велика Британија: + 44 (0) 2392 484491    САД: +1 918 834 4611

На Straightpoint ние се гордееме со технолошки напреден развој и дистрибуција на системи за следење на оптоварување од светска класа, базирани на решенија. Нашите софтвери базирани на жичен и безжичен прозор и целосна линија на галантерија, овозможуваат лесно стекнување и манипулација со податоци за следење на сила и оптоварување. Гледањето и симултаното зачувување на податоци никогаш досега не било едноставно.
Нашите лесни за користење софтверски решенија овозможуваат печатење на извештаи за оптоварување, потврдување на масата и тежиштето, и овозможување на истовремени прикази и регистрирање на податоци до 30 Straightpoint безжични оптоварувачки ќелии од еден компјутер.
Целосниот опсег на дополнителна опрема ви дава опција за безжична или безжична PC и PLC интеграција преку аналоген или сериски излез, безжично известување за преоптоварување и можност за зголемување на безжичниот опсег и покриеност преку активен модул за повторувач / сигнал.
Сите наши системски решенија и дополнителна опрема се во залиха и се подготвени за брза испорака до било каде во светот.
Треба цена? Контактирајте го нашиот тим 

 

Проверка на тест плус сертификат Центар за гравитација на безжични мрежи Sw-mwlc софтвер
Потврди и документирај оптоварување што се применува Безжичен центар за аналитички системи за гравитација Безжичен софтвер за податоци за повеќекратни оптоварувачки ќелии
Ве молиме кажете ни го вашето име.

Невалиден влез

Невалиден влез

Невалиден влез

Ве молиме кажете ни вашата email адреса.

Вашата е-пошта не одговара, ве молиме внесете повторно

Невалиден влез

Невалиден влез

Откако ќе го испратите овој формулар веднаш ќе стигнете до претставник на СП, директно, кој ќе одговори на вашето барање по електронска пошта побрзо. Или ако би сакале да се јавите повторно, ве молиме да ги известите во пораката.

enzh-TWnlfrdenoes