Како да ни ги испратите вашите медиуми
Изберете го вашиот јазик

Crosby Straightpoint

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Вие треба да вклучите JavaScript за да ја видите.

Велика Британија: + 44 (0) 2392 484491 САД: + 1 918 834 4611

Како да ни ги испратите вашите фотографии и видеа

Користете го формуларот подолу за да ни ги испратите фотографиите или видеата на производот на Straightpoint. Максимална големина на датотеката 20mb.
Ако имате повеќе од две слики / видео молам пошта и испратете.
Ако големината на вашата датотека е поголема од 20mb, ве молиме по е-пошта: tgregory@straightpoint.com

Вашето име*
Невалиден влез
име на компанија
Невалиден влез
Држава*
Невалиден влез
Е-мејл адреса*
Невалиден влез
Сликата 1*
Невалиден влез
Сликата 2
Невалиден влез
апликација*
Невалиден влез
дозвола*
Невалиден влез
Ве молиме не затворајте го вашиот интернет пребарувач додека не сте потврдиле дека вашиот медиум е испратен, тоа може да потрае неколку минути во зависност од големината на датотеката.
Ви благодариме за вашето трпение.
Straightpoint се согласуваат да ги користат само медиумите испратени до нас за да ги промовираат Straightpoint производите. Ние ќе ја припишеме вашата компанија, онаму каде што е можно.
Ве молиме кажете ни го вашето име.

Невалиден влез

Невалиден влез

Невалиден влез

Ве молиме кажете ни вашата email адреса.

Вашата е-пошта не одговара, ве молиме внесете повторно

Невалиден влез

Невалиден влез

Откако ќе го испратите овој формулар веднаш ќе стигнете до претставник на СП, директно, кој ќе одговори на вашето барање по електронска пошта побрзо. Или ако би сакале да се јавите повторно, ве молиме да ги известите во пораката.

enzh-TWnlfrdenoes