LiftEx
Изберете го вашиот јазик

Crosby Straightpoint

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Вие треба да вклучите JavaScript за да ја видите.

Велика Британија: + 44 (0) 2392 484491 САД: + 1 918 834 4611

liftex2018 728x90

Straightpoint ќе биде изложен во LiftEx 14-15 ноември - Милтон Кејнс - STAND H6
Споделување на штанд со Модулифт - Директна точка со нетрпение очекувам да ви се сретнеме таму. Ние ќе бидеме изложен на различни наши производи за подигање, вклучувајќи Безжични товарни ќелии, Стегач на линија затегнувач и Собарување на софтвер
Straightpoint се номинирани за пет престижни награди!

Што е LiftEx?

LiftEx е неприфатливо шоу за секој кој работи во рамките на лифтинг индустријата. Хостиран од страна LEEA (асоцијација на инженери за лифтинг опрема) настанот, сега во својата тринаесетта година, содржи спакуван изложбен простор, ангажирање и вредни содржини за конференции, како и вечерен танц и многу можности за поврзување со вашите врсници.

Ќе се вклучите во 1000 индустриски професионалци од широк спектар на вертикални пазари, вклучувајќи железнички, градежни, обновливи извори на енергија, градежништво, забава, патни и поморски транспорт, здравје и безбедност, комунални услуги и производство.

Изложба состанок

Ве молиме кажете ни го вашето име.

Невалиден влез

Невалиден влез

Невалиден влез

Ве молиме кажете ни вашата email адреса.

Невалиден влез

Невалиден влез

Невалиден влез

Откако ќе го испратите овој формулар веднаш ќе стигнете до претставник на СП, директно, кој ќе одговори на вашето барање по електронска пошта побрзо.

enzh-TWnlfrdenoes