Блок на влијанија
Изберете го вашиот јазик

Crosby Straightpoint

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Вие треба да вклучите JavaScript за да ја видите.

Велика Британија: + 44 (0) 2392 484491 САД: + 1 918 834 4611

блок за удар на арборозиArborist

Најбезбеден избор за работниот арборист. Произведен во партнерство со DMM, блок Impact е дизајниран да ги испорача најдобрите перформанси во однос на усогласување, отпорност и привлечност. Естетските кривини на ударниот блок комбинираат убавина, сила и издржливост за да се обезбеди јаже површина.
Во комбинација со безжична динамичка електроника за набудување на оптоварување и технологија за мерење на оптоварување од Straightpoint и обезбедување на податоци во реално време или на рачен контролер или најавување преку нашиот софтвер INSIGHT на таблет или лаптоп, лесно може да се види зошто ова е еден од најбараните производи во индустрија.

Достапни се две верзии на RLP:
- Верзијата 2.4GHz со голема дострел која обезбедува водечки безжичен опсег на индустријата 1000m или 3280ft до СП SW-HHP рачно or софтверски опции.
- Bluetooth излез и може да биде поврзан со било кој паметен телефон кој ја користи нашата бесплатна апликација HHP на iOS или Android со опсег до 100m или 328ft.

За време на развојот, блокот на влијанието Straightpoint помина низ темелен режим на тестирање на динамична и статичка валидација. Крајниот резултат е високо функционален производ со импресивен сооднос на јачината на тежината. Комплетиран со безжична динамична електроника за следење на оптоварување и технологија за мерење на оптоварување од Straightpoint и обезбедување на податоци во реално време или на рачен контролер или најавување преку нашиот софтвер INSIGHT на таблет или лаптоп, лесно може да се види зошто ова е еден од најбараните производи во индустријата. За време на развојот, блокот на влијанието Straightpoint помина низ темелен режим на тестирање на динамична и статичка валидација. Крајниот резултат е високо функционален производ со импресивен сооднос на јачината на тежината. Крајниот резултат е високо функционален производ со импресивен однос на јачината на тежината.

Ве молиме кажете ни го вашето име.

Невалиден влез

Невалиден влез

Невалиден влез

Ве молиме кажете ни вашата email адреса.

Вашата е-пошта не одговара, ве молиме внесете повторно

Невалиден влез

Невалиден влез

Откако ќе го испратите овој формулар веднаш ќе стигнете до претставник на СП, директно, кој ќе одговори на вашето барање по електронска пошта побрзо. Или ако би сакале да се јавите повторно, ве молиме да ги известите во пораката.

enzh-TWnlfrdenoes