Изложба на ексклузивни конференции за дупчење на IADC
Изберете го вашиот јазик

Crosby Straightpoint

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Вие треба да вклучите JavaScript за да ја видите.

Велика Британија: + 44 (0) 2392 484491 САД: + 1 918 834 4611

Straightpoint ќе биде изложен во IADC - 17 May 2018

Конференцијата и изложбата за дупчење на брегот на IADC е единствениот настан кој конкретно се фокусира на операции на дупчење на брегот. Дупчење на брегот, со своите највисоки звучници и панели, ги истражува проблемите кои влијаат на дотурот индустрија, вклучувајќи технологија, управување, перспективи за иднината на брегот активност и регулација. Конференцијата ќе се одржи 17 May 2018 во хотелот Омни Хјустон Вестсајд во Хјустон, Тексас.

Регистрација тука: http://www.iadc.org/event/2018-iadc-drilling-onshore-conference-exhibition/

Изложба состанок

Ве молиме кажете ни го вашето име.

Невалиден влез

Невалиден влез

Невалиден влез

Ве молиме кажете ни вашата email адреса.

Невалиден влез

Невалиден влез

Невалиден влез

Откако ќе го испратите овој формулар веднаш ќе стигнете до претставник на СП, директно, кој ќе одговори на вашето барање по електронска пошта побрзо.

enzh-TWnlfrdenoes