Глобален офшор ветер
Изберете го вашиот јазик

Crosby Straightpoint

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Вие треба да вклучите JavaScript за да ја видите.

Велика Британија: + 44 (0) 2392 484491 САД: + 1 918 834 4611

Лого на GOW18

Straightpoint се изложува на изложбата Global Offshore Wind - 19-20 Јуни Манчестер - Стани 5

Глобален префрлани ветер 2018 Срцето на најголемиот светски офшор пазар на ветер

Во 2018, RenewableUK ја претставува 17th годишната конференција и изложба на енергијата на ветровите енергија на здружението. Преземајќи во текот на два дена, 19-20 јуни во Манчестер, RenewableUK ја поздравува глобалната индустрија до срцето на Велика Британија - сите на едно место истовремено.

Изложба состанок

Ве молиме кажете ни го вашето име.

Невалиден влез

Невалиден влез

Невалиден влез

Ве молиме кажете ни вашата email адреса.

Невалиден влез

Невалиден влез

Невалиден влез

Откако ќе го испратите овој формулар веднаш ќе стигнете до претставник на СП, директно, кој ќе одговори на вашето барање по електронска пошта побрзо.

enzh-TWnlfrdenoes