Изберете го вашиот јазик

Crosby Straightpoint

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Вие треба да вклучите JavaScript за да ја видите.

Велика Британија: + 44 (0) 2392 484491 САД: + 1 918 834 4611

Не пропуштајте Straightpoint на овие настани во 2019

ИЗЛОЖБА
ДАТУМ НА ШОУ ЛОКАЦИЈА СТАНДА / БУТ

Сакате да се сретнете со Straightpoint?

Оваа година учествуваме на овие изложби, ја сакаме шансата да се сретнеме со нашите клиенти, дистрибутери или идни клиенти!

Користете ја формата подолу за да ни известите на која изложба ќе присуствувате и ќе ве контактираме за да се поврзете.

Погледнете ја нашата страница на LinkedIn за да добиете
редовни надградби и кој ќе го претставува СП

#Straightpoint

SPE (Offshore Europe OE19) 3 6-септември Абердин 1K81
Офшор енергија (OEEC19) 7 9-октомври Амстердам 1.616
брзо Експо 30 31-октомври Ливерпул D40
Линеман Родео 16 - 19 октомври Канзас 635
TCI EXPO 7-9 ноември Питсбург 132
Светски кран и транспорт 13-14 ноември Амстердам Табела
LiftEx 13-14 ноември Милтон Кејнс 37
ОНС (Offshore Norther Seas) 31 Aug-3 Sept 2020 Stavenger 5305

Изложба состанок

Ве молиме кажете ни го вашето име.

Невалиден влез

Ве молиме кажете ни вашата email адреса.

Невалиден влез

Невалиден влез

Невалиден влез

Невалиден влез

Откако ќе го испратите овој формулар веднаш ќе стигнете до претставник на СП, директно, кој ќе одговори на вашето барање по електронска пошта побрзо.
enzh-TWnlfrdenoes