Крански скали
Изберете го вашиот јазик

Crosby Straightpoint

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Вие треба да вклучите JavaScript за да ја видите.

Велика Британија: + 44 (0) 2392 484491 САД: + 1 918 834 4611

Крејн скали Од Straightpoint се врвни производи за следење на оптоварувањето на кран, кои се користат во индустриското кревање, за тешка и полесна работа, обезбедувајќи водечка меѓународна најдобра кранска скала за избор на глобална индустрија.

Straightpoint ужива просперитетна комерцијални партнерства со различни бизнис сектори од воздушната до морските и офшорните, градежништвото до енергетската индустрија и транспортот до шумарството и животната средина.

Straightpoint Crane Scales

Џамбо вегетер кран скала Џамбо вегетер кран скала Мала квантна кранска скала
Jumbo Weigher
Кранска скала 20t верзија
Jumbo Weigher
Кранска скала 5t & 10t верзија
Miniweigher Повеќе
кран скала

Крански скали од 100kg до над 20t
Залиха
2 година гаранција
Бесплатна техничка поддршкаЈавете се или испратете е-пошта на продажниот тим на Straightpoint, кои се при рака за да помогнете со било какво барање:

Треба Совет? Контактирајте го нашиот тим

Скали на светски тениски кран и оптоварување услуги

Се користи од страна на кран оператори и riggers во повеќето земји во светот, Straightpoint Кран ваги И поврзани системи за товарање се препознаваат за висока точност, ефикасни при идентификување на прецизни тежини на оптоварување за безбедно пренесување, додека се постигнуваат комерцијално фокусирани дневни цели.

Дизајниран и изграден да ги издржи најекстремните временски услови и индустриски услови, Кран ваги Од Straightpoint се од суровата, силна конструкција - способни да издржат удари и удари што можат да бидат вообичаено ракување со тешки товари.

Во исто време, професионалните мерења и анализа се направени едноставно со јасни LCD и LED дисплеи и кабелски пренос на лаптоп и десктоп компјутери со сопствен софтвер за PC и MAC.

Индустриски стандардни крошни скали опремени со Crosby

Супериор Кран ваги Се монтирани со висок квалитет Крозби Куки и дигање очи. Gunnebo или прачка или други производители приклучоци за дигање, исто така, може да се монтира по барање (на местото на Crosby фитинзите).

Ве молиме кажете ни го вашето име.

Невалиден влез

Невалиден влез

Невалиден влез

Ве молиме кажете ни вашата email адреса.

Вашата е-пошта не одговара, ве молиме внесете повторно

Невалиден влез

Невалиден влез

Откако ќе го испратите овој формулар веднаш ќе стигнете до претставник на СП, директно, кој ќе одговори на вашето барање по електронска пошта побрзо. Или ако би сакале да се јавите повторно, ве молиме да ги известите во пораката.

enzh-TWnlfrdenoes