Изберете го вашиот јазик

Crosby Straightpoint

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Вие треба да вклучите JavaScript за да ја видите.

Велика Британија: + 44 (0) 2392 484491 САД: + 1 918 834 4611

СП компресија оптоварување клеткиStraightpoint е меѓународна компанија која дистрибуира висококвалитетна, напредна технологија Ќелија за оптоварување на компресија сензори и системи на многу земји низ целиот свет. Straightpoint Клетки за оптоварување на компресија Се произведени со исти строги стандарди како и сите производи на Straightpoint. Од телата се обработуваат машини Високо квалитетен нерѓосувачки челик, Нудејќи одлична сила и антикорозивни својства. Идеална за апликации структурни лифтинг, набивање и центар на гравитација.

Опсег на оптоварување на опсег на оптоварување на правци

Компресија Loadcell - за употреба со дигитално отчитување Рачен плус
Безжична компресија - за употреба со дигитално отчитување Безжичен рачно
Безжичен центар за гравитациски софтвер

sp компресија оптоварување клетки во употреба пристаниште на Лос Анџелес

Фотографија лево: Порт на LA, SP безжични компресивни оптоварување клетки ставени во парови под осум средно подемен подемот на поделени на специјално дизајнирани пиедестали за вршење на репер тежи како 10 брод-на-брегот кранови беа кренати.

сите СП оптоварување клетки, тензија, компресија и окови Се во акција и достапни за купување од нашите канцеларии Велика Британија и САД, како и од нашите Партнери низ целиот свет, кликнете тука за да ја најдете вашата локална канцеларија.

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Вие треба да вклучите JavaScript за да ја видите.

Брза контакт форма

Забелешка: Ве молиме користете е-поштенска адреса на вашата компанија, каде што е можно, адресата на gmail, yahoo или hotmail може да влезе во нашата спам и да остане незабележано. Нашиот нормален одговор е во рок од еден ден, ако не сте имале одговор на вашата истрага ве молиме контактирајте Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Вие треба да вклучите JavaScript за да ја видите. Ти благодарам
Ве молиме кажете ни го вашето име.

Невалиден влез

Ве молиме кажете ни вашата email адреса.

Невалиден влез

Невалиден влез

Невалиден влез

Невалиден влез

Откако ќе го испратите овој формулар веднаш ќе стигнете до претставник на СП, директно, кој ќе одговори на вашето барање по електронска пошта побрзо. Или ако би сакале да се јавите повторно, ве молиме да ги известите во пораката.
enzh-TWnlfrdenoes