Асоцијација за техника на железо и челик
Изберете го вашиот јазик

Crosby Straightpoint

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Вие треба да вклучите JavaScript за да ја видите.

Велика Британија: + 44 (0) 2392 484491 САД: + 1 918 834 4611

AISTech2018PageHeader

Straightpoint ќе се изложува на AISTech 7-10 Мај 2018 - Бут 2056

AISTech 2018 - Премиум технологија на челикот ќе се одржи во
Пенсилванија, Конгресен центар, Филаделфија, Париз, САД.

Овој настан ќе содржи технологии од целиот свет, кои им помагаат на производителите на челик поефикасно да се натпреваруваат на денешниот глобален пазар. AISTech е настан кој не може да се пропушти за сите кои се вклучени на кое било ниво на денешниот челичен пазар, обезбедувајќи перспектива за технологијата и инженерската експертиза неопходна за напојување на одржлива челична индустрија. Без разлика дали присуствувате, присуствувате или изложувате, искористете ја оваа можност да се поврзат со врсниците на индустријата и да откриете начини за подобрување на вашата продуктивност.

Изложба состанок

Ве молиме кажете ни го вашето име.

Невалиден влез

Невалиден влез

Невалиден влез

Ве молиме кажете ни вашата email адреса.

Невалиден влез

Невалиден влез

Невалиден влез

Откако ќе го испратите овој формулар веднаш ќе стигнете до претставник на СП, директно, кој ќе одговори на вашето барање по електронска пошта побрзо.

enzh-TWnlfrdenoes